Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
1Cr17 Spawana rura ze stali węglowej 10mm
| Kształt przekroju: | Okrągły/kwadratowy/prostokątny/owalny.etc |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura płynowa, rura konstrukcyjna, rura gazowa, rura wodna, rura samochodowa |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, walcowane na zimno, SSAW |
Większa średnica spawana rura ze stali węglowej APL16Mn bez szwu do rurociągu naftowego
| Nazwa produktu: | spiralne rury stalowe, gazociąg |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 10 - 2850 mm, 219 - 2620 mm |
| Technika: | Walcowane na gorąco |
Q235B Spawana rura ze stali węglowej 83 mm do konstrukcji
| Nazwa produktu: | Spawana rura stalowa ERW |
|---|---|
| Długość: | 1-12m, 12m lub dostosowane |
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345, stal nierdzewna/stal węglowa/stal stopowa itp. |
ANSI150 Profil ze stali węglowej Odporność na rdzę Stal do cięcia laserowego 20 mm
| Aplikacja: | System wspierający |
|---|---|
| gatunek: | Q235/Q195 |
| Grubość: | 4,5 mm do 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |
JIS H Kształtowana stalowa belka 8 mm walcowana na gorąco stalowa belka H Q195 Spawanie
| gatunek: | Q235B, SS400, Q345B |
|---|---|
| Standard: | ASTM, JIS, EN, BS, DIN |
| Technika: | Walcowane na gorąco/spawane |
Cięcie laserem 12,5 mm Stal nierdzewna ST37 Długość 5 m Cięcie laserem Ss
| Podanie: | System wspierający |
|---|---|
| Gatunek: | Q235/Q195 |
| Grubość: | 4,5 mm do 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |
Ss400 Płaski pręt ze stali miękkiej 2 mm GB 1095 Stalowy płaski magazyn Dostosowana usługa
| Standard: | GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-1010mm Lub niestandardowe |
| Imię: | Płaskownik ze stali węglowej |
As36 Belka nośna dachu 350 mm 4 cale H Belka walcowana na zimno olejowana
| Szerokość sieci: | 100mm~900mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dwuteownik |
| Materiał: | Q235/Q235B/Q345/Q345B/SS400 |

