Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
Rura stalowa Gi ocynkowana ogniowo Q235B 1 mm Grubość 1000 mm
| Nazwa produktu: | Dobrej jakości rura stalowa ocynkowana ogniowo Gi rura stalowa Q235B o grubości 1 mm |
|---|---|
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 1 - 1000 mm |
Rura ze stali węglowej ocynkowanej ogniowo Gi S235JR o grubości 1 mm
| Nazwa produktu: | Dobrej jakości rura stalowa ocynkowana ogniowo Gi rura stalowa S235JR o grubości 1 mm |
|---|---|
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 1 - 1000 mm |
Rura ze stali węglowej ocynkowanej Sch40 Rura ze stali węglowej o średnicy 7 mm
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
Rura ocynkowana spawalnicza 2mm Q215
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
A53 Rura ze stali ocynkowanej ze stali węglowej Spawana rura stalowa 50 mm TB162-2006
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane, czarne malowanie, dostosowane do potrzeb! |
|---|---|
| Stop czy nie: | Stop |
| Aplikacja: | Rura z płynem, rura konstrukcyjna, rura gazowa, rura wodna |
A106B Spawana rura ze stali węglowej 80mm Spawanie czarnej rury stalowej
| Kształt przekroju: | Okrągłe/prostokątne/kwadratowe |
|---|---|
| Stop czy nie: | Niestopowe |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, SSAW |
ASTM 20mm Bezszwowa kwadratowa stalowa rura Q275 40x40 Kwadratowa powierzchnia oleju rurowego
| Grubość: | 1 - 1000 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura strukturalna |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
Precyzyjna rura ze stali węglowej 2 mm St37 Rura ze stali niskowęglowej DIN Standard
| Aplikacja: | Rura strukturalna, rura hydrauliczna, konstrukcja, rura płynowa, rura olejowa |
|---|---|
| Standard: | ASTM, DIN, GB, JIS, API |
| Grubość: | 2 - 50 mm, 0,1 mm-60 mm, 1 - 8 mm |
Astm Prostokątna stalowa rura A500 75mm 40X20 Prostokątna rura
| Grubość: | 0,4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3,0 mm, 0,5-80 mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Stop czy nie: | Bez stopu, to stop |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wytłaczane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na z |
Q345 Prostokątna rura stalowa 16Mn Prostokątna rura ze stali węglowej
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wyciskane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na zi |
|---|---|
| Podanie: | Rura konstrukcyjna, rura budowlana lub budowlana, transport, rura kotłowa, kocioł / wiertło / płyn / |
| Obróbka powierzchniowa: | Galwanizowane, czarne, olejne, cementowe i inne zabiegi, farby |

