Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
Niski ciśnienie ocynkowane stalowe kwadratowe rury płynne z długością 6 m
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
|---|---|
| Dostawa: | 10-15 dni po potwierdzonym zamówieniu |
| Powierzchnia: | cynkowanie ogniowe |
Rury kwadratowe ze stali ocynkowanej ogniowo 0,8 - 30 mm
| Dostawa: | 10-15 dni po potwierdzonym zamówieniu |
|---|---|
| certyfikat: | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Kształt: | Kwadrat |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej ASTM A213 12M do zastosowań przemysłowych 0,8 Mm
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
|---|---|
| Materiał: | Stal galwanizowana |
| Aplikacja: | Rura do sprzętu rolniczego, rura wodna i gazowa, rura szklarniowa, rura do rusztowań, rura do materi |
12M długości ocynkowane stalowe rury kwadratowe z certyfikatem Ce 0,8 - 30 mm grubości
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Certyfikat: | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Tolerancja: | ±1% |
GB5310 Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej JIS ISO9001
| Dostawa: | 10-15 dni po potwierdzonym zamówieniu |
|---|---|
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
| Grubość: | 0,8 - 30 mm |
Rura stalowa kwadratowa cynkowana ogniowo ASTM A335 do zastosowań przemysłowych
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Dostawa: | 10-15 dni po potwierdzonym zamówieniu |
| Typ: | Rura |
Czarna stalowa rura ocynkowana ogniowo kwadratowa Q195 Rura stalowa rurowa pusta 1mm
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowana lub zindywidualizowana powierzchnia czarnego oleju |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE,API,ISO |
| Stop czy nie: | Niestopowe |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej 2,5 mm Hot Dippd 80x80 Q235B Rura węglowa
| Nazwa produktu: | Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej ogniowo 2,5 mm 80x80 Q235B Rura ze stali węglowej |
|---|---|
| Materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, rury spawane, walcowane na zimno |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej ogniowo 2,75 mm 30x30 Kwadratowa rura
| Podanie: | Rura gazowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Galwanizowana, czarna powierzchnia oleju |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej na gorąco 2,2 mm 75x75 rura kwadratowa
| Grubość: | 0,8 - 2,2 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Do sprężarki układu odparowywania próżniowego |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |

