Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
SCH40 ocynkowana rura kwadratowa 12mm
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
Rura stalowa ocynkowana ogniowo Gruba ściana Q235B 1,5 mm Gi do rusztowań
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż Rura stalowa ocynkowana ogniowo Q235B 1,5 mm Gi Stalowa rura do rusztowań |
|---|---|
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 1 - 1000 mm |
Rura stalowa ocynkowana ogniowo Gi Carbon Q345 A36 do rusztowań
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości ocynkowana ogniowo stalowa rura Gi Stalowa rura A36 do rusztowań |
|---|---|
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 1 - 1000 mm |
Kwadratowa rura stalowa ocynkowana ze stopu 75x75x1mm A36 zanurzona na gorąco
| Nazwa produktu: | Dobrej jakości ocynkowana ogniowo stalowa rura kwadratowa 75x75x1mm A36 |
|---|---|
| Materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, rury spawane, walcowane na zimno |
201 Rura prostokątna ze stali ocynkowanej Q235B 316 80 mm do konserwacji
| Grubość: | 0,4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3,0 mm, 0,5-80 mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Stop czy nie: | Bez stopu, to stop |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wytłaczane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na z |
Rura ze stali ocynkowanej 30 mm 16 Gauge A513-2007 z gwarancją ilości
| Grubość: | 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura strukturalna |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowany |
A53 3-calowa rura kwadratowa 7 mm ocynkowana ogniowo rura stalowa kwadratowa
| Standardowy2: | API 5l |
|---|---|
| Grubość: | 2 - 70 mm |
| Standard: | ASTM |
Belka stalowa 4,5 mm w kształcie litery H Q215 Belka stalowa ocynkowana H do magazynu
| Grubość kołnierza: | 8-30mm |
|---|---|
| Grubość: | 4,5-70mm |
| Aplikacja: | Budownictwo, budownictwo, most |
Wszechstronne galwanizowane kwadratowe rury stalowe 6,4M dla różnych gałęzi przemysłu
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rura do sprzętu rolniczego, rura wodna i gazowa, rura szklarniowa, rura do rusztowań, rura do materi |
| Tolerancja: | ±1% |
Rura stalowa ocynkowana kwadratowa 0,8-30 mm ASTM A106 ISO9001 6 m
| certyfikat: | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura do sprzętu rolniczego, rura wodna i gazowa, rura szklarniowa, rura do rusztowań, rura do materi |
| Typ: | Rura |

