Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
Rura olejowa Rurociągi ze stali ocynkowanej kwadratowej ISO9001 do użytku przemysłowego
| Aplikacja: | Rura do sprzętu rolniczego, rura wodna i gazowa, rura szklarniowa, rura do rusztowań, rura do materi |
|---|---|
| certyfikat: | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Kształt: | Kwadrat |
EN10025 Rura ze stali węglowej ocynkowanej 20 mm
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
Rura stalowa ocynkowana Q235B Wytłaczana prostokątna rura metalowa 15 mm do rusztowań
| Stop lub nie: | Niestopowy, jest stopem |
|---|---|
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wyciskane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na zi |
| Obróbka powierzchniowa: | Galwanizowane, czarne, olejne, cementowe i inne zabiegi, farby |
API 5L Bezszwowa rura ze stali węglowej Okrągła rura ze stali węglowej 16Mn
| Grubość: | 1 - 200 mm, 0,5 - 20 mm, 1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Grupa stopni: | A53-A369,Q195-Q345,10#-45#,ST35-ST52,16Mn |
| Specjalna rura: | Rura API, rura grubościenna, inne |
Okrągły pręt ze stali węglowej 400 mm do obróbki skrawaniem i konstrukcji
| opakowanie: | Standardowy wodoodporny pakiet |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa |
| Obróbka powierzchniowa: | Nic |
Spawana rura kwadratowa o średnicy 0,4 mm STK400 Walcowana na zimno rura kwadratowa
| Grubość: | 0,4 - 50 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Do sprężarki układu odparowywania próżniowego |
| Stop czy nie: | Czy stop |
Rura ze stali węglowej ocynkowanej St42 10 mm do budowy szklarni rolniczej
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
ERW 20mm ocynkowana ogniowo prostokątna rura stalowa Q195 60X40 Prostokątna rura
| Grubość: | 0,4 - 35mm,0,2 - 20mm,0,5 - 3,0mm,0,5-80mm,0,5 - 60mm |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowy, jest stopem |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wyciskane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na zi |
Rura ze stali węglowej ocynkowanej ogniowo o średnicy 1 mm do rusztowań
| Nazwa produktu: | Rura stalowa ocynkowana ogniowo GI Rura GI Pusta rura |
|---|---|
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 1 - 1000 mm |
Q195 1,5 mm ocynkowana rura ze stali węglowej API zanurzona na gorąco 20 mm do rusztowań
| Nazwa produktu: | Rura stalowa ocynkowana ogniowo GI Rura GI Pusta rura |
|---|---|
| materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Średnica zewnętrzna (okrągła): | 1 - 1000 mm |

