Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
Rura ze stali węglowej 12CrMo ze stali węglowej 5 mm Rura ze stali walcowanej na zimno
| Standardowy2: | API 5l |
|---|---|
| Grubość: | 2 - 70 mm |
| Standard: | ASTM |
ST37 A106 Rura bezszwowa 1020 4mm Bezszwowa rura kwadratowa 4mm
| Grubość: | 1 - 200 mm, 0,5 - 20 mm, 1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Grupa ocen: | A53-A369,Q195-Q345,10#-45#,ST35-ST52,16Mn |
| Specjalna rura: | Rura API, rura o grubych ściankach, inne |
1cr5mo Bezszwowa rura ze stali węglowej 100 mm spawana rura ocynkowana
| Grubość: | 6 - 25,4 mm, 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane, czarne malowanie |
| Kształt przekroju: | Okrągły/kwadratowy/prostokątny/owalny.etc |
A500 Ocynkowana rura prostokątna 100X100mm Rura prostokątna 100X50
| Grubość: | 0,4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3,0 mm, 0,5-80 mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Stop czy nie: | Bez stopu, to stop |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wytłaczane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na z |
T6728-2002 Kształt ze stali konstrukcyjnej 0,5 mm Aluminiowy kwadrat belki H
| Szerokość sieci: | 50mm--300mm |
|---|---|
| Powierzchnia: | Zgodnie z wymaganiami klientów, ocynkowana na czarno / ocynkowana ogniowo |
| Nazwa produktu: | Belka H |
Q235 Galwanizowana belka H 900 mm
| Grubość sieci: | 100-900mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Budownictwo, budownictwo, most |
| Długość: | Wymagane przez klienta, 6 m i 12 m |
Kształty belek stalowych Q345B 500 mm
| Grubość: | 50-300mm, 4,5-70mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Budownictwo, budownictwo, most, budynek konstrukcyjny |
| Długość: | 6-12m |
Spawana rura ze stali węglowej 60 mm 16Mn bezszwowa spawana rura do konstrukcji
| Grubość: | 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane, czarne malowanie, dostosowane do potrzeb! |
| Kształt przekroju: | Okrągłe/prostokątne/kwadratowe |
Profil ze stali węglowej 9 mm EN10219 Długość 5,8 m Blacha stalowa cięta laserowo ASTM Standard
| Aplikacja: | System wspierający |
|---|---|
| gatunek: | Q235/Q195 |
| Grubość: | 4,5 mm do 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |
11mm blacha stalowa do cięcia laserowego ocynkowana G346 do szklarni
| Aplikacja: | System wspierający |
|---|---|
| gatunek: | Q235/Q195 |
| Grubość: | 4,5 mm do 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |

