Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
Rura kwadratowa ocynkowana 6 mm C45 Ocynkowana rura prostokątna Q235
| Szczegóły pakowania: | Eksportuj standardowy pakiet: w zestawie, drewniane pudełko, garnitur do wszystkich rodzajów transpo |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T |
Spawana rura kwadratowa ze stali ocynkowanej Z275 50x50 S235JR
| Nazwa produktu: | Dobrej jakości rura kwadratowa 100x100 ze stali ocynkowanej ogniowo |
|---|---|
| Materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, rury spawane, walcowane na zimno |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej ogniowo 100x100
| Nazwa produktu: | Dobrej jakości rura kwadratowa 100x100 ze stali ocynkowanej ogniowo |
|---|---|
| Materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, rury spawane, walcowane na zimno |
15mm wstępnie ocynkowane meble ze stali kwadratowej Q235 Łatwa kontrola
| Grubość: | 0,5 - 20 mm |
|---|---|
| Podanie: | Do sprężarki systemu odparowywania próżniowego |
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
Rurociąg stalowy o połączeniu galwanicznym ASTM A335 0,8 - 30 mm
| Dostawa: | 10-15 dni po potwierdzonym zamówieniu |
|---|---|
| Tolerancja: | ±1% |
| pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
G3459 Rura bez szwu ze stali węglowej 25 mm Spawana rura ze stali węglowej do konstrukcji
| Standardowy2: | API 5l |
|---|---|
| Grubość: | 2 - 70 mm |
| Standard: | ASTM |
34mm w kształcie litery H stalowa belka 409 ocynkowana rura kwadratowa 16Mn farba do obróbki powierzchni
| Szerokość sieci: | 100mm~900mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 309s 310s 409 Belka H ze stali nierdzewnej Standard I Wymiary belki |
| Kształt: | kanał H |
St52.4 Rura ze stali ocynkowanej ze stali węglowej 1 mm Rura ze stali ocynkowanej na gorąco
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
Rura ze stali miękkiej ocynkowanej 400 mm Q345 Rura spawana ze stali węglowej
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |
Rusztowanie ze stali niskowęglowej o długości 6 metrów Rusztowanie ze stali ocynkowanej ze stali ocynkowanej
| Aplikacja: | Kocioł/wiertarka/płyn/płyn/gaz/hydraulika/olej/rury konstrukcyjne |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane lub zindywidualizowane |
| Kształt przekroju: | Okrągły / Kwadratowy / Prostokątny |

