Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
25,4 mm spawana spiralnie rura ze stali węglowej A106-2006 do rurociągu naftowego gazu ziemnego
| Grubość: | 6 - 25,4 mm |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Ocynkowane, czarne malowanie, dostosowane do potrzeb! |
| Kształt przekroju: | Okrągły/kwadratowy/prostokątny/owalny.etc |
Belka stalowa w kształcie litery H ASTM S235JR 21mm Spawana belka H do budowy
| gatunek: | Q235B, SS400, Q345B, S235JR |
|---|---|
| Grubość sieci: | 5-16 mm, 6-21 mm, 100-900 mm |
| Standard: | ASTM, JIS, EN, BS, DIN |
2-calowy płaski pręt ze stali węglowej TA4 Astm A36 Płaski pręt do żelazka na obręcz
| Standard: | GB, JIS |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-1010mm lub niestandardowe |
| Nazwa: | Płaski pręt ze stali węglowej |
1000mm Astm A53 Tube A369 Czarna stalowa rura ERW do wodociągów
| Grubość: | 1 - 200 mm, 0,5 - 20 mm, 1,5 - 45 mm |
|---|---|
| Grupa ocen: | A53-A369,Q195-Q345,10#-45#,ST35-ST52,16Mn |
| Specjalna rura: | Rura API, rura o grubych ściankach, inne |
Profil ze stali węglowej 16Mn 0,7 mm ze stali konstrukcyjnej węglowej klasy C
| Aplikacja: | System wspierający |
|---|---|
| gatunek: | Q235/Q195 |
| Grubość: | 4,5 mm do 14,5 mm, 4,5-12,5 mm |
Prostokątna rura stalowa 35 mm Q235 Ss Prostokątna rura z czarnego żelaza
| Grubość: | 0,4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3,0 mm, 0,5-80 mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Stop czy nie: | Bez stopu, to stop |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wytłaczane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na z |
Rura prostokątna ze stali węglowej 0,2 mm A369 Metalowa rura prostokątna
| Grubość: | 0,4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3,0 mm, 0,5-80 mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Stop czy nie: | Bez stopu, to stop |
| Kształt przekroju: | Kwadratowe, prostokątne, okrągłe, kwadratowe / prostokątne, kwadratowe puste rury ze stali miękkiej |
10-calowa walcowana na gorąco prostokątna rura A106 ocynkowana kwadratowa stalowa rura
| Grubość: | 0,4 - 35 mm, 0,2 - 20 mm, 0,5 - 3,0 mm, 0,5-80 mm, 0,5 - 60 mm |
|---|---|
| Stop czy nie: | Bez stopu, to stop |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, wytłaczane, ERW i walcowane na gorąco / walcowane na z |
Prostokątna rura stalowa EMT o długości 1-12 m 0,5 mm na życzenie klienta
| Technika: | ERW/LSAW/SSAW |
|---|---|
| Kończy się: | Zwykły / fazowany / gwintowany / rowkowany |
| Grubość: | 0,4 - 35mm,0,2 - 20mm,0,5 - 3,0mm,0,5-80mm,0,5 - 60mm |
St37-52 Ręcznik stalowy prostokątny Galwanizowany 0,5-80 mm grubość
| Specjalna rura: | Rura grubościenna, rura EMT |
|---|---|
| Pakiet: | Wiązki / Paleta / Skrzynia / Skrzynia |
| Materiał: | Q195/ Q215/ Q235/ Q345, Q235, SS400, Q195-Q345 20 # SS400, St37-52 |

