Wszystkie produkty
-
Ocynkowana stalowa rura kwadratowa
-
Prostokątna rura stalowa
-
Rury bez szwu ze stali węglowej
-
Cewka ze stali węglowej
-
okrągły pręt ze stali węglowej,
-
Kątownik ze stali węglowej
-
Belka stalowa C Channel
-
Belka stalowa w kształcie litery H
-
Spawana rura ze stali węglowej
-
Precyzyjna rura ze stali węglowej
-
Ocynkowana rura ze stali węglowej
-
Blacha ze stali węglowej
-
Profil ze stali węglowej
-
Płaski pręt ze stali węglowej
-
Rura ze stopu aluminium
-
JacekDobry dostawca materiałów stalowych
słowa kluczowe [ galvanized steel square pipe ] mecz 98 produkty.
70mm ASTM ocynkowana stalowa rura kwadratowa Q345 Rury stalowe bez szwu
| Standardowy2: | API 5l |
|---|---|
| Grubość: | 2 - 70 mm |
| Standard: | ASTM |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej walcowanej na gorąco o średnicy 40 mm i średnicy 3 cali
| standardowy2: | API 5L |
|---|---|
| Grubość: | 2 - 70 mm |
| Standard: | ASTM |
Niski ciśnienie ocynkowane stalowe kwadratowe systemy rur płynnych 0,8 - 30 mm
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Dostawa: | 10-15 dni po potwierdzonym zamówieniu |
| Certyfikat: | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej ogniowo ISO9001 ASTM A213
| Typ: | Rura |
|---|---|
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
| Aplikacja: | Rura do sprzętu rolniczego, rura wodna i gazowa, rura szklarniowa, rura do rusztowań, rura do materi |
Z60 Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej 50x50 SS400 Rura o przekroju pustym
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż Z60 stalowa rura kwadratowa ocynkowana 50x50 SS400 rura o przekroju pustym |
|---|---|
| Materiał: | Q195/Q215/Q235/Q345 |
| Technika: | ERW, walcowane na gorąco, ciągnione na zimno, rury spawane, walcowane na zimno |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej ogniowo 0,8 - 30 mm ± 1% tolerancji
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 30 mm |
| Materiał: | Stal galwanizowana |
Kwadratowa rura konstrukcyjna ze stali ocynkowanej o długości 12 m i tolerancji ± 1%.
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Długość: | 12M, 6m, 6,4M |
| Kształt: | Kwadrat |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej o długości 6 m do rur meblowych
| Materiał: | Stal galwanizowana |
|---|---|
| Typ: | Rura |
| Tolerancja: | ±1% |
6.4 MGalwanizowana stalowa kwadratowa rura gazowa zdatna do żeglugi Standardowy pakiet
| Pakiet: | Zdatny do żeglugi pakiet standardowy |
|---|---|
| Standard: | ASTM A106, ASTM A335, ASTM A213, JIS G3458, JISA3462, DIN17175, GB5310, GB9948, GB5310 |
| certyfikat: | Ce, BIS, JIS, ISO9001 |
Rura kwadratowa ze stali ocynkowanej 6,4 m ASTM A213 z certyfikatem Ce
| Tolerancja: | ±1% |
|---|---|
| Materiał: | Stal galwanizowana |
| Powierzchnia: | cynkowanie ogniowe |

